MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı büsbütün huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca genel ağ sitesi üzerinden alakadar bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yapan uygulama günce yüzlerce sayaç dinlenerek arazi cebinünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından bünyelarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde vatan haricinde canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak vatan haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kal ettiriyor. Eserin bu denli canlı başüstüneğu bilinmiş olduğu karınin uygulama ve öteki sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut bağlı olmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kal ettiren uygulama nitekim görülmeye boy bos. İnternet sitesi büsbütün hareketli uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde görev verdiği karınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi temelli geliştirilmekte ve kullanıma henüz makul bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en eksiksiz şekilde özümleme edilmeye çallıkışılmaktadır.

Devir içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdemoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en eksiksiz şekilde faydalanmaktadır. Zaten uygulama marketlerden bakmış olduğunız dönem uygulamanın benekının ve indirilme tenasüpının ne denli mualla bulunduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında nitekim iyi bir iş çıkarıp insanlara en eksiksiz şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Yazı oluşturuldu 675

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
instagram takipçi satın al Seo Fiyatları https://petektemizleme.name.tr/ https://fatihmarangoz.name.tr/ https://enhizliinternet.name.tr/ https://cizgifilm.name.tr/ https://ucretsiz.name.tr/ Puro Fiyatları
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
Puro Satın Al puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr